Nasi klienci wywodzą się z następujących branż

Handel detaliczny

W ostatnich latach firma Solid Systems rozwinęła swoje usługi w dziedzinie handlu detalicznego w prawdziwą specjalizację. Nasi technicy dostarczają i instalują różne instalacje w wielu miejscach w całej Europie.

Sukces naszych usług jest częściowo uzależniony od naszego indywidualnego podejścia. Aby móc dostarczać rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, Solid Systems musi wiedzieć, do jakich celów dąży. Starannie identyfikując Państwa życzenia oraz wewnętrzne i zewnętrzne ryzyko związane z daną firmą, zapewniamy, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania i w ten sposób skutecznie przyczynią się do całościowej polityki bezpieczeństwa Państwa oddziałów.

 

Wszyscy nasi technicy posiadają niezbędne doświadczenie i są specjalnie przeszkoleni. W celu osiągnięcia daleko idącej współpracy, Solid Systems oferuje możliwość współpracy w celu dostarczenia rozwiązań na zamówienie, które są w pełni dostosowane do życzeń i wymagań Państwa organizacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o firmowe, czy zbiorowe podejście do bezpieczeństwa oddziałów, Solid Systems dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które mogą Państwu pomóc.

 

 

Oprócz bezpieczeństwa elektronicznego pakiet usług obejmuje również aplikacje zwiększające wydajność, takie jak systemy zarządzania budynkiem, systemy nagłośnieniowe, aplikacje do transmisji danych oraz możliwość zdalnego zarządzania instalacjami bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu systemu zarządzania budynkiem można zaoszczędzić nawet 30% w porównaniu ze standardowymi kosztami energii. Ponadto obserwacja z kamery może nie tylko służyć do celów bezpieczeństwa, ale może być również przydatna z technicznego punktu widzenia zarówno w sytuacjach proaktywnych jak i awaryjnych. Możliwe jest również dostarczenie certyfikowanych instalacji danych z okresem gwarancji 25 (!) lat.

 Małe i średnie przedsiębiorstwa

Bezpieczeństwo jest podejściem dostosowanym do indywidualnych potrzeb.  Środowisko oraz produkty i usługi, które sprzedajesz, mają wpływ na idealną sytuację w zakresie bezpieczeństwa. Bazując na naszym wieloletnim i szerokim doświadczeniu w kraju i za granicą, wiemy, jakie rozwiązanie jest najwłaściwsze w danej sytuacji.

Jako uznany instalator* mają Państwo zawsze gwarancję profesjonalnej instalacji zgodnie z najnowszymi osiągnięciami techniki. Przede wszystkim, dzięki naszej dostępności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, mogą Państwo liczyć na doskonałą obsługę. Dzięki naszemu ogólnokrajowemu zasięgowi jesteśmy szybko na miejscu.

 

*(KIWA , BORG Technical Security Company i KIWA uznawane są za firmy zajmujące się wykrywaniem pożarów, w Belgii mamy ważne certyfikaty INCERT i BOSEC).

 

 

Chcesz prowadzić firmę w bezpieczny sposób i chronić ciągłość swojej działalności.  Biura, sklepy i stacje benzynowe są często celem takich przestępstw jak włamanie, wandalizm lub napad. Bezpośrednia szkoda materialna jest często zwracana przez firmy ubezpieczeniowe, ale rzadko obejmuje ona szkody następcze, takie jak stagnacja procesów biznesowych i strach wśród pracowników. Aby ograniczyć ryzyko pożaru i złośliwych czynów, należy skontaktować się z firmą Solid Systems. Mogą Państwo skontaktować się z nami w celu uzyskania porad i wdrożenia systemów wykrywania włamań, CCTV, systemów sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu i innych kwestii związanych z bezpieczeństwem.

 

 Użytkownicy prywatni

 

Osoby prywatne coraz częściej instalują w swoich domach system antywłamaniowy profesjonalnej firmy

 

 

Ich decyzja opiera się na zmniejszonej kontroli społecznej i prewencyjnym skutku odstraszającym, jakim jest profesjonalnie chroniony majątek. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pomóc w osiągnięciu pożądanego bezpieczeństwa bez zakłócania komfortu życia.

 

 

Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami w celu uzyskania indywidualnej porady dotyczącej bezpieczeństwa i otrzymania oferty na konkretną sytuację. Nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą.

 Instytucje oświatowe

Bezpieczeństwo w szkołach wymaga wiedzy specjalistycznej i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

 

 

W budynkach, w których zapewnia się edukację, klęska żywiołowa (np. pożar) ma bezpośredni i poważny wpływ na pracowników, uczniów, wolontariuszy i osoby odwiedzające. Jako właściciel, kierownik lub użytkownik budynku, jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo każdego odwiedzającego.

 

Niestety, wandalizm, kradzież i agresja wciąż rosną, co sprawia, że skuteczny system bezpieczeństwa jest niezbędny do ochrony ludzi, sprzętu i poufnych informacji. Wybierając nas, skorzystasz z naszego doświadczenia w środowisku edukacyjnym.

 Władze

Kwestia bezpieczeństwa i ochrony jest ważna dla rządów, ponieważ mają one do czynienia z dużą liczbą odwiedzających.

 Obecnie niezbędne jest odpowiedzialne i ukierunkowane podejście do bezpieczeństwa obiektów i personelu. Wykrywanie włamań, nadzór nad kamerami, wykrywanie pożaru i kontrola dostępu to bardzo przydatne zastosowania w tym zakresie.

 

 

Solid Systems posiada wymagany zestaw kompetencji i środków, aby zapewnić Państwu kompleksowy asortyment produktów i usług.